• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Kumluca Su Kabağı Hediyelik Eşya Abajur Lamba Çeşitleri


  kemal öngel
  Üyelik Tarihi : 12 Kasım 2018
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Kumluca Su Kabağı Nedir ?


  Bu otantik su kabağı lambaları yaptığımız ahşap altlıklarla su kabağı abajur haline, çeşitli avize aparatları ile su kabağı avizelere, apliklere ve lambalara dönüştürmekteyiz. Kişiye özel su kabağı lambaları istediğiniz şekilde sizlere tasarlıyoruz.. Bol çeşit bol ürün ile hizmet vermekteyiz. Sevdiklerinize farklı, doğal ve şık tasarım ile özel tasarladığımız su kabağını hediye edebilirsiniz. Sayfamız’da bulunan örneklerden bir tasarım modeli çıkartabilirsiniz.


  Yaptığımız ürünleri emek göstererek hata olmadan ince ayrıntısına kadar işleyip sizlere sunuyoruz. Yurt içi ve Yurt dışına olmak üzere ürünlerimizi birçok ülkede pazarlıyoruz. Sizde bir su kabağı alarak şık tasarım ve ürünü inceleyerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


  Sipariş vermek istediğiniz su kabağı ve şık tasarımıyla dikkat çekici ürünü sizin istediğiniz gibi tasarlamamız için “ Facebook sayfamız ” dan çeşitlerine bakabilirsiniz. https://www.facebook.com/Su-kabaC49FC4B1-kumluca-1909765222576509/


  Kargo halinde Türkiyenin ve Dünyanın heryerine gönderim yapıyoruz, Kargo halinde kırılan, hasar görmüş, ve sorun yaşamış ürünleri iade alarak yenisini teslim ediyoruz.


  Kumluca su kabağı ve şık tasarımlı çeşitli lamba ve avizelere sahip olmak icin bizimle irtibata geçebilirsiniz..

  iletişim numarası ( 0539 462 9707 ) 


  10 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar